search

Szkło hartowane 9h na aparat Xiaomi Mi Mix 3

Kod producenta:  | Kod P.S.KOM:

Hartowane szkło jest bardzo wytrzymałe na wszelkie uszkodzenia i zapewnia skuteczną ochroną przed zadrapaniami. 
Wysoka przezroczystość zapewnia komfortowe korzystanie z aparatu
Szkło idealnie przylega zapobiegając tworzeniu się pęcherzyków powietrza.
Grubość: 0,3mm
Twardość: 9H


5,49 zł
Brutto
Ilość

Dostępny: 995 sztuk w magazynie
  14 dni na

Zwrot towaru

  Wysyłka już od 9,90 zł

Koszt dostawy

Szkło hartowane 9h na aparat Xiaomi Mi Mix 3

Szkło hartowane 9h na aparat Xiaomi Mi Mix 3

Przedmiotem sprzedaży jest wysokiej jakości szkło hartowane przeznaczone dla aparatu. Przedmiot skutecznie chroni aparat twojego telefonu przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Szybka ma zaledwie 0,3 mm grubości, dzięki czemu jest niemal niewidoczna. Szkło idealnie przylega do aparatu, a wysoka przezroczystość zapewnia komfortowe posługiwanie się urządzeniem. Dzięki oleofobowej powłoce odciski palców są niewidoczne.Twardość szkła wynosi 9H i zapewnia długotrwałą ochronę przed kurzem, rysami, a nawet stłuczeniem. Szybka jest bardzo prosta w aplikacji.

Idealnie sprawdzi się w każdej sytuacji. Szkło hartowane 9H na aparat Xiaomi Mi Mix 3 jest wytrzymałe na uszkodzenia. Dzięki niemu aparat naszego Xiaomi posłuży nam na dłużej. Szkło ma przede wszystkim za zadanie ochronę obiektywu, warto więc zadać sobie pytanie, w jakich sytuacjach ów obiektyw się rysuje? Nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale nawet włożenie telefonu do torebki lub kieszeni gdzie są klucze może spowodować uraz aparatu i zarysowanie jego powierzchni. Wymiana szkła aparatu jest bardzo droga i mało opłacalna, dlatego warto zainwestować w ochronne szkło hartowane. Szkło ma niesamowite właściwości i jest zupełnie przezroczyste, przez co nie wpływa na jakość wykonywanych przez nas zdjęć. 

Zalety korzystania ze szkła i jego parametry

Szkło hartowane na aparat Xiaomi Mi Mix 3 idealnie pasuje właśnie do tego modelu. Jego nakładanie jest niezwykle proste, za sprawą surowców, z których zostało wykonane. Nie tworzą się pęcherzyki, więc nie potrzebujemy specjalisty, aby założyć zabezpieczenie na nasz telefon. Grubość szkła to 0,3 mm, a twardość 9H. Oleofobowa powłoka zapewnia to, że odciski palców są niewidoczne na naszym szkle. Szkło zapewnia nie tylko ochronę przed urazami, ale i przed kurzem. Idealnie chroni aparat naszego telefonu w trakcie upadku. Marka Xiaomi znana jest w Polsce stosunkowo od niedawna, a już pokochało ją tysięce użytkowników w całym kraju. Charakteryzuje się telefonami wysokiej jakości i o dużej wytrzymałości. Jeśli stawiamy na jakość, to warto do naszego telefonu dokupić szkło hartowane na aparat i cieszyć się dłużej wymarzonym telefonem Xiaomi. Podobne szkło ochronne powinniśmy założyć na ekran, aby dłużej cieszyć się z funkcjonalności naszego telefonu

Opinie
/ 5.0
Brak ocen!
Opinie użytkowników (0)
Filtrowanie
Sortowanie
Wyniki: 0 z 0